MENU
Jesteś tutaj: REGULAMIN

REGULAMIN

REGULAMIN

Niniejszy regulamin, dostępny na stronie www.colorista.pl oraz do wglądu stacjonarnie w salonie, obowiązuje wobec wszystkich klientów, korzystających z usług i towarów dostępnych w salonie COLORISTA. Wszelkie pytania, dotyczące jego postanowień, proszę kierować bezpośrednio poprzez kontakt ze studiem.

  - Honorujemy płatność wyłącznie gotówką.

  - Wizyty umawiamy w godzinach*:
        od poniedziałku do piątku:         8.00 - 20.00
       w sobotę i niedzielę**:               06:00 - 20:00

      * Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego terminu poza godzinami pracy salonu, a także w dni wolne od pracy za dopłatą  100% wartości wybranej usługi, przy wyborze tej formy rezerwacji obowiązuje bezzwrotna opłata z góry.
    ** W sobotę umawiamy jedynie na usługi z zakresu makijażu okolicznościowego/ślubnego.


    - Pakiety, karnety lojalnościowe oraz bony upominkowe są przeznaczone dla jednej osoby, zawierają imię i nazwisko oraz termin do wykorzystania. Nie przysługuje im zwrot, wymiana czy zmiana danych osobowych oraz daty końcowej. Niewykorzystana część pakietu przepada.

    - Bardzo proszę o przemyślane zakupy, nie przyjmujemy zwrotów towarów pełnowartościowych.

    - Klientki zapraszam bez osób towarzyszących. W studio nie ma warunków do zapewnienia dzieciom zajęć czy opieki. Proszę również pamiętać, że podczas zabiegów z zakresu manicure w powietrzu unoszą się związki chemiczne, mogące wywoływać alergie. Wykonanie makijażu to również zabieg indywidualny, w którym uczestniczy wyłącznie klientka i pracownik studia. Wyjątkami od tej reguły są odpłatne: nauka makijażu/pokaz/warsztaty; usługa V.I.P. oraz uwiecznianie procesu.


    - W przypadku spóźnienia, usługa może zostać skrócona lub odwołana, jeśli zabraknie czasu na jej wykonanie. Osoby, które będą się spóźniać uniemożliwiając wykonanie usługi (powyżej 15min), odwoływać i przekładać wizyty w ostatniej chwili, zostaną obciążone kwotą w wysokości 50% ceny wybranej usługi, która w wyniku tego przepadła. Osoby, które nie pojawią się na umówioną wizytę bez poinformowania, zostaną zobligowane do opłacania w przyszłości usług z góry bez możliwości zwrotu.


    - Wszystkie usługi, dostępne w studiu COLORISTA, przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi po wcześniejszej konsultacji opiekuna w studiu.

    - W przypadku wątpliwości, dotyczących aspektów zdrowotnych, osoba wykonująca manicure lub makijaż może poprosić o zaświadczenie od lekarza rodzinnego/dermatologa o braku przeciwwskazań do wykonania usługi.

    - Stylistka ma prawo odmówić wykonania usługi, gdy klient wymaga nieprawidłowej budowy (np. zbyt płaskich paznokci, o długości przekraczającej zachowanie bezpiecznych proporcji względem naturalnej płytki etc.). W takim przypadku klient wypisuje oświadczenie, iż stylizacja wykonana jest na jego odpowiedzialność oraz nie będzie wnosił roszczeń, dotyczących nietrwałości bądź uszkodzeń paznokci.

   - Przy rekonstrukcji paznokci obgryzionych lub uszkodzonych, klient zostaje poinformowany o końcowym kształcie oraz trwałości stylizacji. Zalecana pierwsza odnowa do 2 tygodni.

   - O chęci czasochłonnego zdobnictwa prosimy informować w chwili rezerwacji terminu. Jest to ważne ze względu na oszacowanie czasu wizyty i umówienie kolejnej klientki.

   - Nie ma możliwości wykonania innej usługi niż ta, na którą zapisała się klientka - każda usługa ma inny czas wykonania.

   - Studio zastrzega sobie prawo do odwołania zabiegu z jednoczesną zmianą termiu rezerwacji lub możliwością umówienia nowego terminu w późniejszym okresie w sytuacjach losowych (np. awarii elektrycznej, choroby pracownika etc.).

   - Wszelkie reklamacje należy składać na recepcji gabinetu osobiście, inne nie będą rozpatrywane. Reklamacje będą rozpatrywane po uprzednich oględzinach stylizacji. Za trwałość stylizacji (pęknięcia, zapowietrzenia) studio odpowiada do 7 dni. Powyżej tego terminu, jak i za uszkodzenia mechaniczne (złamania, zmatowienie topu) oraz ozdoby 3D (cyrkonie, perełki, bulion etc.) studio nie ponosi odpowiedzialności, a naprawa wymienionych będzie odpłatna. Reklamacje stylizacji wykonanych nieprawidłowo z winy klientki (która, pomimo próśb, w trakcie trwania zabiegu korzystała z telefonu, dotykała ubrań, twarzy, włosów etc.) nie zostaną uwzględnione.

    - Osoby zapisane na makijaż proszone są o pojawienie się w dniu wizyty bez makijażu oraz o odpowiednie przygotowanie cery (peeling, nawilżenie, nieusuwanie wyprysków), pielęgnację ust (peeling, natłuszczenie), depilację brwi i wąsika. Warto pamiętać, że dzięki takiej pielęgnacji makijaż nie tylko prezentuje się o wiele lepiej, ale znacznie przedłużona jest jego trwałość. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt. Uwaga - starajmy się nie eksperymentować z kosmetykami, z którymi nie miałyśmy wcześniej styczności, aby nie narazić się na reakcję alergiczną w dniu ważnego wydarzenia.

   - Makijażystka wykorzystuje techniki oraz kosmetyki, zapewniające jak najlepszą trwałość makijażu, uzależniona jest ona jednak od stopnia problematyczności cery, warunków pogodowych, częstotliwości dotykania twarzy oraz poprawek wykonanych samowolnie przez klientkę.

   - Klientki, decydujące się na wykonanie stylizacji paznokci lub makijaż w studio COLORISTA, mają możliwość zapoznania się ze zdjęciami wcześniej wykonanych prac na stronie firmowej lub funpage'u studia. Bardzo proszę o przemyślane rezerwacje wizyt, ponieważ stylizacje czy makijaże sprzeczne z naszym poczuciem estetyki, stylem czy doświadczeniem nie będą wykonane według wskazówek klienta. Makijaże czy stylizacje paznokci, wykonane na podstawie zdjęć dostarczonych przez klienta, mogą odbiegać zarówno subiektywnie, jak i obiektywnie od wzoru. Podyktowane jest to naturalnymi uwarunkowaniami (np. inny kształt paznokci, rodzaj cery czy uroda, niż posiada modelka ze zdjęcia), umiejętnościami, kosmetykami, stylem a nawet przeróbkami oryginalnych zdjęć za pomocą programów do obróbki czy filtrów. W przypadku niejasności prosimy o umówienie się na konsultację.

   - W przypadku chęci rozświetlenia/korekcji/przyciemnienia dekoltu i ramion, bardzo proszę o założenie bluzki z większym dekoltem lub rozpinanej bluzki z topem pod spodem.

   -  Osoby zapisane na zabieg z dużym wyprzedzeniem, proszone są o potwierdzenie wizyty na około miesiąc przed.

   -  Podczas zabiegu proszę w miarę możliwości nie korzystać z telefonu. Przedłuża to czas trwania usługi, która musi się zamknąć w określonych ramach czasowych. Niedostateczne wykonanie pewnych czynności, związane z przedłużaniem czasu przez klientkę, nie zwalnia z całkowitego opłacenia usługi.

  - Skonkretyzowane prośby, dotyczące np. wykonania makijażu inspirowanego zdjęciem, użycia nietypowych kosmetyków czy akcesoriów, proszę zgłaszać podczas zapisu.

  - Czas trwania usługi jest orientacyjny i uzależniony od jej rodzaju. W przypadku dysponowania przez klientkę określonym czasem, proszę o wcześniejszą konsultację.

  - Aby wystylizowane paznokcie jak najdłużej były w dobrym stanie, należy przestrzegać kilku zasad:

  1.    Używamy rękawiczek przy takich czynnościach jak: sprzątanie, pranie ręczne, mycie naczyń, remont, farbowanie włosów, przyprawianie potraw koloryzującymi przyprawami etc.
  2.    Stylizację usuwamy, bądź poddajemy renowacji wg zaleceń: hybrydę po 2 tygodniach, żel po 3 tygodniach. Noszenie stylizacji przez dłuższy okres czasu jest na odpowiedzialność klientki.
  3.    Nie opiłowujemy paznokci oraz nie usuwamy skórek na właśną rękę. Również w przypadku złamania lub oderwania się paznokcia należy umówić się w celu naprawy - nie zaklejamy uszkodzonych fragmentów.
  4.    Rozszczelnienie produktu lub odprysk lakieru może sprzyjać rozwojowi bakterii. Po stwierdzeniu tego typu uszkodzeń należy bezzwłocznie umówić się na renowację stylizacji.
  5.    Dłonie oraz skórki warto systematycznie natłuszczać oraz unikać mocnych detergentów i mrozu, by ich nie przesuszyć.

   - Studio zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

   - Osoby, korzystające z usług Studia COLORISTA dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do umówienia i potwierdzenia wizyty oraz na udostępnianie wizerunku w obrębie narzędzi firmowych, w przypadku zgody na promowanie zdjęć makijażu. Dane osobowe przetwarzamy zgodnie z zasadami RODO, w przypadku chęci zapoznania się z procedurami ochrony danych osobowych w Studio COLORISTA, zapraszamy do kontaktu.

   - Wszelkie sprawy, nieuwzględnione w regulaminie, będą rozpatrywane z chęcią osiągnięcia kompromisu i porozumienia satysfakcjonującego obie strony.

 

KONTAKT

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

Kontakt:

tel: 791 289 555

e-mail: colorista@wp.pl

Odzwiedź nas:

ul. Brzeźnicka 25,

42:215 Częstochowa

 

Znajdź nas na YT Znajdź nas na FB Znajdź nas na Instragramie